Українська спілка промисловців та підприємців

УСППНа сьогоднішній день спілка являє собою одну з найбільших на найвпливовіших  лобістських організацій, мета котрої допомога розвитку бізнесу в Україні.

Серед основних напрямів діяльності спілки є:

Правове регулювання

Український союз промисловців і підприємців системно працював над удосконаленням правового поля для українського бізнесу від перших днів своєї роботи. Підсумком роботи сотень експертів, аналітиків, науковців, представників реального сектору  економіки є законопроекти,  які покликані подолати невідкладні проблеми в господарській сфері.  За допомогою народних депутатів – промисловців і підприємців – низька ініційованих УСПП проектів стала Законами України.

Робота з підприємцями

Щороку УСПП отримує від промислово-підприємницької спільноти близько 3 000 листів та звернень. Значна частина з них -- скарги на дії правоохоронних органів. Такі листи у найкоротший термін направляються до органів прокуратури та міністерства внутрішній справ. Зі свого боку УСПП забезпечує консультації та інформування членів Союзу про законність та доцільність тих чи інших дій силових відомств.

Інша тема звернень промисловців і підприємців до УСПП — отримання заборгованості з ПДВ. За клопотаннями УСПП сумлінні платники податків отримують належні їм відрахування.

УСПП виступає як арбітр при вирішенні господарських суперечок між своїми членами, зокрема з питань погашення заборгованості. У майбутньому такими питаннями займатиметься окрема структура УСПП – арбітражний суд. Напрацьовуються механізми захисту суб’єктів господарювання від нечесної конкуренції.

За побажаннями промисловців і підприємців УСПП готує клопотання до відповідного органу державної влади або суб‘єкта господарювання з різних питань, у тому числі і щодо укладення або подовження господарського договору.

Активну роботу щодо захисту виробників ведуть комісії УСПП. Комісія з питань науки та технологій (голова – І.М.Пєтухов) допомагає винахідникам у впровадженні власних розробок. Комісія з питань захисту конкурентного середовища та антимонопольного законодавства (голова – Ю.О.Челембій) ставить за мету захистити учасників енергетичного ринку від необґрунтованої тарифної політики, веде постійний моніторинг цін і тарифів. Рішучими діями членів комісії була призупинена спроба введення єдиного тарифу для споживачів електроенергії, що могло призвести до багатомільйонних витрат представників ринку.

Діалог з владою

УСПП однією з перших громадських організацій напрацював дієві механізми конструктивного діалогу з владою, суспільством, всіма учасниками ринкових відносин. Для активного сприяння промисловцям і підприємцям УСПП започаткував системну, на договірних засадах співпрацю з багатьма органами державної влади: Державною податковою адміністрацією (угоду з ДПАУ нещодавно було поновлено), Державним комітетом з питань регуляторної політики та підприємництва, Фондом державного майна, Антимонопольним комітетом, Міністерством промислової політики тощо. Спільні звернення та засідання, круглі столи щодо обговорення конфліктних питань між підприємцями та представниками контролюючих органів – ось арсенал засобів оперативної діяльності Союзу.

Контакти:

01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 34

Тел.+380(44)279-74-80
е-mail: pres@uspp.org.ua

Web-site: www.uspp.org.ua