The American Chamber of Commerce in Ukraine

AccАмериканська торгівельна палата в Україні («Палата») – одна із найактивніших та найефективніших неурядових неприбуткових бізнес-організацій, що присутні в Україні. Палата – неполітична організація і не перебуває в зв’язках із жодною політичною партією країни. Натомість організація працює на користь міжнародно-орієнтованої бізнес-групи та покращення економічної ситуації в Україні. Головними завданнями Палати є захист прав та інтересів міжнародних інвесторів в Україні та сприяння приходу нових інвесторів на вітчизняний ринок. Палата від імені компаній-членів співпрацює не лише з українським урядом, а й урядами інших країн, економічних партнерів держави, у питаннях торгівлі, комерції та економічних реформ. Члени Палати представляють капітал більше ніж 50 країн світу, включаючи Європу, Північну Америку, Азію, Росію та Україну і являються найбільшими стратегічними та інституційними інвесторами, що працюють в Україні. Компанії-члени Палати виступають прямими інвесторами на цьому ринку та роботодавцями сотні тисяч українців, надаючи їм можливість здобути практику в міжнародних компаніях та в перспективі стати керівниками та топ-менеджерами. Члени-компанії Палати сприяють поширенню міжнародної практики та навичок ведення бізнесу в Україні, виступають найбільшими платниками податків та активно просувають політику соціальної відповідальності корпорацій.

Захист прав та лобіювання інтересів

Палата – активний учасник Ради Інвесторів при Кабінеті Міністрів України, Консультатиної Ради з питань іноземного інветування під керівництвом Президента України, бере активну участь в діяльності робочих груп обох організацій. Палата також представлена в багатьох інших державних радах, експертних групах в межах Міністерств України, державних комітетах та комітетах українського парламенту.

Серед переваг, що їх отримують компанії-члени Палати, афільовані дипломатичні місії та донорські організації виділяються:

 • Ефективна та профілактична діяльність із захисту прав та лобіювання інтересів;
 • Доступ до роботи Комітетів та Робочих Груп Палати, акивна участь у їх діяльності;
 • Налагодження корисних ділових контактів;
 • Інформаційні публікації;
 • Організація соціально-орієнтованих та сімейних свят;
 • Сприяння швидкому відкриттю віз;
 • Система постійно діючих знижок між членами Палати;
 • Участь у дільності Гурме Клубу і т.д.

З 1992 року Американська торгівельна палата тісно співпрацює з Посольством США та різними урядовими агенціями Вашингтону. В липні 2008 року Палата мала за честь підтримати та організувати перший з часу незалежності України візит Секретаря Департаменту Торгівлі США. Під час своїх відвідин Секретар, Карлос Гутієррес, зустрівся з представниками Ради Директорів Палати та підтвердив готовність Вашингтону й надалі підтримувати міжнародно-орієнтовану бізнес-групу в Україні. 

Палата також активно співпрацює з Брюсселем, колегами з Американської Торгової Палати в ЄС, відповідними департаментами та окремими представниками Європейської Комісії, спряючи таким чином поширенню європейської практики ведення бізнесу в Україні.

Американська торгівельна палата – представник соціально-відповідального бізнесу

Поширення практики соціальної відповідальності бізнесу – один із пріоритетних напрямків роботи Палати.

Американська торгівельна палата в Україні надала допомогу у придбанні необхідних товарів та наданні послуг тим, хто в серпні 2008 року постраждав від потопу в Західній Україні, що забрав життя багатьох людей та ще більше українців залишив без даху. Палата заснувала Фонд з подолання наслідків стихійного лиха, всі виручені кошти було розподілено під наглядом Посольства США в Україні за посередництвом служби Червоного Хреста

Місія Американської Торгівельної Палати:

 • Місія Американської Торгівельної Палати – об’єднувати провідні компанії та організації в Україні незалежно від країни їхнього походження згідно із загальноприйнятними принципами.
 • Надавати платформу для ефективного спілкування, обміну інформацією та досягнення спільних цілей компаній - членів Американської Торгівельної Палати.
 • Виступати на захист бізнес спільноти, яка керується чесними і відкритими принципами діяльності, що регулюється чинним законодавством та сприяти розквіту підприємництва в Україні.
 • Забезпечувати доступ до інформаційних ресурсів, контактної інформації та послуг щодо бізнес підтримки з метою стимулювання інвестицій в Україну.