Польско-Українська фундація співпраці ПАУСІ

поддержка бизнесаФундація українсько-польської співпраці ПАУСІ була заснована у квітні 2005 року. Вона є правонаступником Польсько-Американсько-Української Ініціативи про Співпрацю — ПАУСІ, унікальної тристоронньої програми. З 1999 року ПАУСІ спрямовувала свою діяльність на передачу Україні успішного досвіду Польщі в переході до ринкової економіки та побудови демократичного громадянського суспільства.
 
Метою нової Фундації ПАУСІ є сприяння подальшій інтеграції України в європейські та євроатлантичні структури через запровадження європейського та, зокрема, польського досвіду в Україні, а також інтенсивний транскордонний обмін знаннями та досвідом у ключових сферах, що впливають на розвиток людського капіталу та формування громадянського суспільства. Діяльність Фундації також спрямована на залучення України до активної підтримки демократичних процесів в сусідніх державах — Білорусі, Молдові, Росії та інших країнах пострадянського простору.
 
Ключові напрямки діяльності ПАУСІ:

  • Реалізація програм на підтримку євроатлантичного курсу України
  • Реформування місцевого самоврядування/ державної служби
  • Запровадження міжнародних та, зокрема, європейських стандартів бізнесу
  • Запровадження міжнародних етичних стандартів у громадському житті
  • Активізація участі молоді у громадському житті країни
  • Енергоефективність/енергозбереження

ПАУСІ надає гранти під проекти у п’ятьох ключових напрямках:

· макроекономічна політика

· розвиток малого підприємництва

· реформування місцевого самоврядування

· європейська інтеграція

· інформування з ВІЛ/СНІД

ПАУСІ переважно надаватиме фінансування неприбутковим, недержавним організаціям (за винятком політичних партій) та вищим навчальним закладам. Підтримка може надаватися й проектам приватних комерційних організацій (наприклад, центрам розвитку підприємництва, консалтинговим фірмам, організаціям з навчання менеджменту, організаціям ЗМІ і т.д.) у разі, якщо запропонований ними проект відповідає благодійним цілям ПАУСІ та не служить комерційним інтересам фірми. Перевага надаватиметься польським, українським та американським організаціям, проте звертатися за фінансуванням можуть також організації з інших країн, якщо домінуючий компонент проекту спрямований на зміцнення зв`язків і обмін досвідом між Україною та Польщею й якщо проект відповідає програмним напрямам діяльності ПАУСІ.

Переважно фінансування здійснюватиметься шляхом надання грантів. Немає обмежень щодо суми фінансування. Втім передбачається, що пропозиції на фінансування не перевищуватимуть $100,000, і переважно становитимуть суму $50,000 і менше. Аплікантам рекомендується починати з відносно невеликих проектів, а потім базуючись на результатах, розвивати подальшу діяльність.

Контакти: вул. Іллінська 18,
м. Київ 04070, Україна
Тел.: 380 (44) 425 92 58/59, факс:380 (44) 425 92 95
E-mail: pauci@pauci.kiev.ua

web site:www.pauci.org